KONST / Litografier / Färglitografi 7314240
nr 731 4240
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Färglitografi , Bengt Elde (f. 1939), 200 / 398, signerad, motivets mått: 27x20
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:59:35
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
400 kr